KONST / Litografier / Färglitografi 14555427
nr 1455 5427
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
2 st, Signerad, färglitografi, 360-upplaga, yttermått inklusive ram: 30x30-31x41 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 mars 2022
kl 19:35:48
21/3 17:10:28
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner